KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816202

nr 1581 6202

Eric Elfwén

(1921-2008), Sverige

Oljemålning, Signerad, Figurer. Olja på pannå, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 november 2023
kl 18:35:24

Eric Elfwén

Läs mer om Eric Elfwén