ART / Misc. paintings / Oil print 11198381
nr 1119 8381
OIL PRINT
1800-talsram, 67x46, wear, damages.
1800-talsram, 67x46
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday July 17 2017
at 18:46:22
14/7 16:21:26