ART / Lithographs / Litograph in colors 7908022
nr 790 8022
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Liljenbladh, -1953, 97/260, subject size: 55x64,
Liljenbladh, -1953, 97/260, motivets mått: 55x64
SEK 100
Monday November 12 2012
at 19:37:41
12/11 19:20:20