ART / Oil paintings / Oil painting 12601290
nr 1260 1290
OIL PAINTING
signed, -74, vatten. Oil on canvas, 37x47,
signerad, -74, vatten. Olja på duk, 37x47
300
SEK 150
Monday June 10 2019
at 18:14:39
150 kr
100 kr
100 kr