ART / Oil paintings / Oil painting 12601290

nr 1260 1290

OIL PAINTING

signed, -74, vatten. Oil on canvas, 37x47,

signerad, -74, vatten. Olja på duk, 37x47

300

SEK 150

Monday June 10 2019
at 18:14:39