KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645263
nr 1264 5263
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Oljemålning, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Bro. Signerad, daterad -85. Olja på duk, 60x50 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:49:50
100 kr
200 kr
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson