KONST / Litografier / Färglitografi 17165171
nr 1716 5171
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Trut. Signerad, numrerad 34/366. Färglitografi. Bladets mått: 27x36 cm, yttermått inklusive ram: 47x55
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:24:01
11/8 17:57:36