KONST / Litografier / Färglitografi 12691196

nr 1269 1196

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Färglitografi, Ur Evert Taubes dikter. Signerad, numrerad 156/225. Motivet: 41x29 cm

Utrop:

400 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:31:04

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner