LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 10031378
nr 1003 1378
FLOOR LAMP
med skinn, wear, damages.
med skinn
Condition: slitage, skador
800
SEK 800
Sunday December 20 2015
at 19:17:16
300 kr
500 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Robot)
700 kr
800 kr