ÖVRIGT / Diverse / Släde 7607077

nr 760 7077

Släde

1800-tal, längd: 170 ca

Kondition: slitage

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 28 maj 2012
kl 10:45:06

  • Klassiska