ART / Oil paintings / Oil painting 13491178

nr 1349 1178

OIL PAINTING

Toranzo C. Signed, Havanna. Oil on canvas, 59x79cm,

Toranzo C. Signerad, Havanna. Olja på duk, 59x79cm

1000

SEK 1100

Monday September 28 2020
at 19:24:19