ART / Oil paintings / Oil painting 14931016
nr 1493 1016
OIL PAINTING
unidentified artist, efter Teniers. Signed with monogram. Olja på plåtpannå, 20x29 cm, outer dimensions including frame: 34x42 cm,
Oidentifierad konstnär, efter Teniers. Monogramsignerad. Olja på plåtpannå, 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm
2000
SEK 1500
Monday September 26 2022
at 19:46:35
26/9 19:41:35
- Klassiska
Sep 26
Klassiska
Read more about Klassiska