GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10827261
nr 1082 7261
Tallrikar
3 st, Kina, diameter: 23, 1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:14:35
1.300 kr
1.900 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)