GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10827261

nr 1082 7261

Tallrikar

3 st, Kina, diameter: 23, 1800-tal

Kondition: nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:14:35