KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16878201

nr 1687 8201

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Lindman, -47, modell, 52x47 cm, yttermått inklusive ram: 69x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 mars 2025
kl 19:58:33

13/3 22:48:11 1      100 kr
17/3 19:53:33 2      Vinnande bud