GLAS OCH KERAMIK / Glas / Champagnestrut 8192373
nr 819 2373
Champagnestrut
1700-/1800-tal, Casimirsborg, , höjd: 19
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:52:36
8/4 18:27:00