FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 7383198
nr 738 3198
ARMCHAIRS
one pair, 1960s, leather, wear.
1 par, 60-tal, läder
Condition: slitage
1500
SEK 850
Monday January 30 2012
at 19:50:30
500 kr
600 kr
600 kr
650 kr
800 kr