MISCELLANEOUS / Jewellery / Örhängen & armband 13535281
nr 1353 5281
Örhängen & armband
Silver/förgyllt silver, flexband, med vita stenar. Length: 8-16cm. Weight: 15g,
Silver/förgyllt silver, flexband, med vita stenar. Längd: 8-16cm. Vikt: 15g
300
SEK 500
Monday October 12 2020
at 18:32:23
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver