KONST / Litografier / Färglitografi 9297467
nr 929 7467
Färglitografi
Signerad, 87/300, bladets mått: 135x75
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 december 2014
kl 20:51:38
300 kr
350 kr
450 kr