GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fat 11108036
nr 1110 8036
Fat
+ butter box, Picknick, length: 15-42, Rörstrand, Sweden, fat ned nagg.
+ smörask, Picknick, längd: 15-42, Rörstrand
Condition: fat ned nagg
800
SEK 1000
Monday May 22 2017
at 18:33:56
600 kr
900 kr
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
Read more about 50/60-tal
Rörstrand