ART / Etchings etc / Etching 17453507

nr 1745 3507

ETCHING

Pål Svensson. Signed, numbered 22/40, sheet: 52x39 cm, outer dimensions including frame: 56x45,

Pål Svensson. Signerad, numrerad 22/40. Bladets mått: 52x39 cm, yttermått inklusive ram: 56x45

SEK 100

Monday December 1 2025
at 19:51:41

1/12 19:26:22 1      Vinnande bud