ART / Oil paintings / Oil painting 13058209
nr 1305 8209
OIL PAINTING
unidentified artist. "Kvastmakarebacken". Signerad A Hökenberg, dated -29. Oil on canvas, 80x63 cm,
Oidentifierad konstnär. "Kvastmakarebacken". Signerad A Hökenberg, daterad -29. Olja på duk, 80x63 cm
SEK 200
Monday February 3 2020
at 18:21:36
31/1 15:43:23
150 kr
3/2 16:14:18