ART / Lithographs / Färgliro 8146015
nr 814 6015
Färgliro
Jöran Modéer, 42/220, subject size. 40x57,
Jöran Modéer, 42/220, motivets mått. 40x57
400
SEK 150
Monday Mars 18 2013
at 19:05:24
16/3 22:42:28
100 kr
18/3 18:40:49