KONST / Litografier / Färglitografi 16495036
nr 1649 5036
Färglitografi
Erik Olson. Signerad, numrerad 62/260, daterad -62, "Förvandling", med dedikation från Solvig Erik Olson -71. Färglitografi, bildmått: 54x41 cm, yttermått inklusive ram: 69x55 cm
Kondition: missfärgad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 20:08:22
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr