ART / Sculptures and works of art / Sculpture 7763050

nr 776 3050

SCULPTURE

Signerad Ayoni, metal, height: 49, saknar gjutarstämplar.

Signerad Ayoni, metall, höjd: 49

Condition: saknar gjutarstämplar

1500

SEK 1000

Monday September 10 2012
at 19:07:14

9/9 21:23:58 1      Vinnande bud