FURNITURE / Tables / Writing desk 7336629
nr 733 6629
WRITING DESK
1920s, mahogany, 3 lådor, Pelare, length: 130, width: 70, height: 79, wear.
20-tal, Mahogny, 3 lådor, Pelare, längd: 130, djup: 70, höjd: 79
Condition: slitage
1000
SEK 700
Monday January 9 2012
at 19:03:45
9/1 17:31:55