ART / Lithographs / Litograph in colors 13557113
nr 1355 7113
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Jan Håfström (b. 1937), Sweden. Composition. Signed, numbered 204/250, dated 1976, unframed, sheet: 24x33,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition. Signerad, numrerad 204/250, daterad 1976, oramat löst blad, bladets mått: 24x33 cm
Jan Håfström, Swedish painter, born 1937
600
SEK 1200
Monday October 19 2020
at 19:37:11
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik