ART / Lithographs / Litograph in colors 14823351
nr 1482 3351
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, numbered 336/375 cm, outer dimensions including frame: 74x104,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 336/375 cm, yttermått inklusive ram: 74x104 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
3000
SEK 3800
Monday August 15 2022
at 18:40:16
2.000 kr
3.600 kr
3.000 kr
3.200 kr (Robot)
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson