KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12286495
nr 1228 6495
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, "Svarvaren", Signerad. Motivet: 25x16, med dedikation
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:03:00
12/1 20:49:17
300 kr
14/1 18:58:00
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm