MÖBLER / Soffor / Badkarssoffa 13658307

nr 1365 8307

Badkarssoffa

Gustaviansk stil. Längd: 169cm

Kondition: slitage, skador, två lagade ben

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:44:03

Den Gustavianska stilen