KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188400
nr 1418 8400
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 17x25cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:16:52
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr