MISCELLANEOUS / Military Items / Cutlass 9478047
nr 947 8047
CUTLASS
2 pcs, length: 77 cm,
2 st, längd: 77 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1600
Monday Mars 9 2015
at 20:06:07
800 kr
600 kr
700 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
6
CUTLASS
Condition: slitage, skador
nr 947 8047
CUTLASS
2 pcs, length: 77 cm,
2 st, längd: 77 cm
Condition: slitage, skador
Estimate: | 800 |
Sold: | SEK 1600 |
Monday Mars 9 2015 |