FURNITURE / Tables / Coffee table 8573340
nr 857 3340
COFFEE TABLE
Nk, 1950s, teakskiva, svärtade ben, length: 77 cm, width: 77 cm, height: 48 cm, wear, damages.
Nk, 50-tal, teakskiva, svärtade ben, längd: 77 cm, djup: 77 cm, höjd: 48 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 200
Monday November 4 2013
at 19:37:48
100 kr
150 kr