ART / Lithographs / Portfolio 12757323
nr 1275 7323
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
PORTFOLIO, med grafiska blad, 4 st, Acke Oldenburg (1923-2005), Sverige. Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Bladets mått: 80x60 cm
Gösta Gierow, Swedish painter, born 1931.
1000
SEK 900
Monday September 16 2019
at 18:22:21
800 kr