KONST / Skulptur & konsthantverk / Statyett 14314164

nr 1431 4164

Statyett

brons, 1800-tal, Signerad. Höjd: 31 inkl sockel

Kondition: skadad

Utrop:

1.200 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 15 november 2021
kl 20:13:18