FURNITURE / Misc. Furniture / Pedestal 13396501
nr 1339 6501
PEDESTAL
3 lådor och utdragbar toppskiva, David Rosén för NK Nordiska Kompaniet. Mahogany. Etikettmärkt. Length: 36 cm. Width: 76 cm. Height: 61 cm, nyckel finns, Kraftigt slitage, repor, märken.
3 lådor och utdragbar toppskiva, David Rosén för NK Nordiska Kompaniet. Mahogny. Etikettmärkt. Längd: 36 cm. Djup: 76 cm. Höjd: 61 cm, nyckel finns
Condition: Kraftigt slitage, repor, märken
1000
SEK 300
Monday August 3 2020
at 18:41:14
1/8 09:04:23