ART / Lithographs / Litograph in colors 9029361
nr 902 9361
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), "Frukost med jamare", 191/250, Löst blad, sheet: 60 x 62,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Madeleine Pyk (f. 1934), "Frukost med jamare", 191/250, Löst blad, bladets mått: 60 x 62
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1000
SEK 1400
Monday July 14 2014
at 19:03:24
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr