FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 14744355
nr 1474 4355
ARMCHAIRS
one pair, Karl-Erik Ekselius (tillskrivna), teak, 1960s, ej signerade.
Ett par, Karl-Erik Ekselius (tillskrivna), teak, 1960-tal
Condition: ej signerade
3000
SEK 2000
Monday June 13 2022
at 19:37:41
11/6 14:41:44