ART / Lithographs / Litograph in colors 9125206
nr 912 5206
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Bert Håge Häverö (1932-2014), 1/360, sheet. 6048,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bert Håge Häverö (1932-2014), 1/360, bladets mått. 6048
Bert Håge Häverö, Swedish painter, born 1932, dead 2014.
1000
SEK 2000
Monday September 15 2014
at 18:15:55
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Bert Håge Häverö
Read more about Bert Håge Häverö