MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Case 10827855

nr 1082 7855

CASE

Lackat, height: 12, 5 cm, bredd: 24 cm, width: 18 cm, wear, damages.

Lackat, höjd: 12, 5 cm, bredd: 24 cm, djup: 18 cm

Condition: slitage, skador

300

Monday January 9 2017
at 18:19:16