KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14099341
nr 1409 9341
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 94/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:13:30
1/8 17:31:22
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel