KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7707425

nr 770 7425

Blandteknik

signerad, 32x32

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 augusti 2012
kl 17:41:54

13/8 17:00:37 1      100 kr
13/8 17:23:36 2      Vinnande bud