ART / Lithographs / Litographs in colors 10515129
nr 1051 5129
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs. Erik Cedervall, Stockholm, numrerade och signerade, subject: 38x29,
2 st. Erik Cedervall, Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 38x29
SEK 150
Monday August 22 2016
at 19:18:08
19/8 21:15:36
100 kr
22/8 19:13:03
- Thema-auction
Aug 22
Stockholmsmotiv
Read more about Stockholmsmotiv