KONST / Litografier / Färglitografier 8358033
*
nr 835 8033
Färglitografier
5 st, B Johnny Nilsson, -70, motivets mått: 10x8
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juli 2013
kl 18:48:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/6 22:41:49
1
100 kr
30/6 22:09:24
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: b johnny nilsson färglitografier litografier
-
9131 Färglitografier
12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:17
-
9063 Färglitografier
2 st, Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:24
-
9010 Färglitografier
2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13
-
9349 Färglitografier
4 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:09
*
Färglitografier
nr 835 8033
Färglitografier
5 st, B Johnny Nilsson, -70, motivets mått: 10x8
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 juli 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/6 22:41:49 | 1 | 100 kr |
| 30/6 22:09:24 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: b johnny nilsson färglitografier litografier
-
9131 Färglitografier
12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:17 -
9063 Färglitografier
2 st, Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:24 -
9010 Färglitografier
2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13
-
9349 Färglitografier
4 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:09



