ART / Lithographs / Litografisk affisch 13152018
nr 1315 2018
Raoul Dufy
(1877-1953), Frankrike
Raoul Dufy (1877-1953), France. Museé Galliéra, 1954, sheet: 73x50, unframed, damaged.
Litografisk affisch, Museé Galliéra, 1954, bladets mått: 73x50, oramat löst blad. Ej signerad
Condition: skadad
1000
SEK 700
Monday Mars 23 2020
at 18:52:37
26/2 20:27:43
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Raoul Dufy
Read more about Raoul Dufy