MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Plast för badrum 4812068
nr 481 2068
Plast för badrum
Lenght: ()
5 delar plast för badrum CM Torino Italien 1960-tal: badrumsskåp 'Vetta' svart och vit plast med spegel längd 70 cm, hylla 'Adda' vit plast, 2 x handdukshängare 'Sesia', toapappershållare 'Candia', alla delar märkta i relief, slitage
300
SEK 650
Monday August 27 2007
at 16:28:29
300 kr
500 kr
600 kr
- Thema-auction