KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 14545008
nr 1454 5008
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Egron Lundgren (1815-1875), Sverige, tillskriven. "Och jätten grep de bägge flyktingarna i sina klor". Ej signerad. Tuschlavering, 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 32x27 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:56:42
14/3 19:43:36
700 kr
14/3 19:51:42
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren