MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / ClubfÃ¥tölj 17526680

nr 1752 6680

Clubfåtölj

läder, med pärlspik, löstagbar sits i plysch. Bredd: 66 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador, mindre hål vid armlän

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:25:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor