GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 7336775
nr 733 6775
PLATES
10del, China, wear, damages, nagg.
10del, Kina
Condition: slitage, skador, nagg
600
SEK 1100
Monday January 9 2012
at 17:21:46
600 kr
500 kr
1.000 kr
750 kr
850 kr
950 kr