GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 7336775

nr 733 6775

PLATES

10del, China, wear, damages, nagg.

10del, Kina

Condition: slitage, skador, nagg

600

SEK 1100

Monday January 9 2012
at 17:21:46