ART / Lithographs / Litograph 8023054
nr 802 3054
LITOGRAPH (F)
unidentified artist, 7/28, signed, subject size: 39x49,
Oidentifierad konstnär, 7/28, signerad, motivets mått: 39x49
300
SEK 200
Monday January 21 2013
at 18:52:27
21/1 15:53:31
21/1 18:41:29
150 kr