KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027050

nr 1302 7050

Oidentifierad konstnär. Utsikt mot Gamla Stan, Signerad. Olja på duk, 60x72 cm

Utrop:

600 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:04:43

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm