FURNITURE / Tables / Tea table 12498002
nr 1249 8002
TEA TABLE
alder root, 19th century. Diameter: 73. Height: 71 cm, wear.
Alrot, 1800-tal. Diameter: 73. Höjd: 71 cm
Condition: slitage
600
SEK 700
Monday April 22 2019
at 18:35:33
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Robot)